Чутівський район, Полтавська область

Інформація

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів PISA.

Програма має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов'язаних з оволодінням шкільними програмами. Крім того, велика увага у дослідженні приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.

Детальну інформацію про PISA - рамкові матеріали, зразки завдань попередніх циклів, новини про стан підготовки до проведення дослідження в Україні - розміщенно на офіційному сайті Програми в Україні: pisa.testportal.gov.ua або безпосередньо у відділі освіти виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.