В будинку культури 2 грудня було організовано та проведено захід «Свято добра»

Дата: 11.12.2017 11:30

3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю.

Не обійшло це й людей з обмеженими можливостями Скороходівської ОТГ

В будинку культури 2 грудня було організовано та проведено захід «Свято добра»

Свято відкрили теплими привітаннями ведучі Гречаник Таміла та Петренко Ілона. Далі глядачі спостерігали за Янголом Добра роль якого зіграла Дарина Індюшкіна. За легендою Янгол був посланий на Землю, щоб подивитися, як живеться людям і чи потребують вони допомоги. Блукаючи по Землі, Янгол таки знайшов кому допомогти і подарував випадковій перехожій свою зірочку щастя. Висновком цієї історії-легенди є фраза: « Робити добро - це велике щастя!»

Продовжувався захід веселою казкою «Про добрих мишей та жадібного гнома», яку підготували учасники художньої самодіяльності Скороходівського БК (М. Шутко, Д. Максименко, А. Андрощук, Д. Федоренко.) Після закінчення дійства ведучі зачитали гостям «Рецепт щастя» та запросили переглянути виставку дитячих робіт « Твори добро своїми руками!» Тут були представлені цікаві ляльки, паперові квіти, малюнки, а від найменшого учасника - аплікації з осіннього листя. Бажаючі проявити свої здібності взяли участь у майстер- класі, який провела муз керівник дитячого садка «Сонечко» Косинкова О. I I.

Після закінчення заходу всі діти отримали подарунки від Скороходівської селищної ради. Тепла атмосфера заходу сприяла тому, щоб діти висловлювали свою думку, активно відповідали на запитання, розповідали про добрі вчинки та милосердне ставлення до всіх оточуючих людей, які потребують допомоги.

Діяти за законами доброти - це красиво, почесно, тому що добрі справи і вчинки живуть у віках.