ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ТА ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Для реєстрації та розгляду створеного  заявником та  надісланим  ним за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем або електронних носіїв, звернення у формі електронного документу(електронне звернення), необхідно дотримуватися таких вимог:

у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, коротко викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначено контактний телефон. Також  у документі має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику має бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним, зазначено дату. Застосування електронного цифрового підпису при  надсиланні електронного звернення  не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Для подання електронного звернення заявник  може використати форму, яка розміщена  на офіційному веб-сайті та направити на електронну пошту установи за адресою – skoroxodove_adm@ukr.net

Також можна скористатися формою для зворотного зв'язку

Для реєстрації та розгляду в Скороходівській громаді письмового звернення, заявнику необхідно дотримуватися таких вимог ( стаття 5 Закону України  „Про звернення громадян”):

у зверненні має бути зазначено посадову особу Скороходівської громади до якої звертається громадянин, своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, поштовий індекс,  адресу, на яку заявнику має бути надіслано відповідь, соціальний статус,  коротко викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначено контактний телефон. Громадянин підписує звернення  та зазначає дату. За потреби громадянин  до заяви надає додаткові матеріали по суті порушеного питання.