Освітні події

Узагальнені результати вибору для 1 класу

Узагальнені результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти

Назва органу управління освіти: Відділ освіти,  культури, молоді та  спорту виконавчого  комітету  Скороходівської СР

Область: Полтавська область

Код ЄДРПОУ: 40924458

1. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)

авт.: Гунько С. В., Коновалюк З. В. - 57 прим.

2. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. - 57 прим.

3. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М. - 57 прим.

4. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

авт.: Воскресенська Н. О., Цепова І. В. - 57 прим.

5. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

авт.: Бібік Н. М., Бондарчук Г. П. - 57 прим.

Театр ростових ляльок "Рукавичка"

27 лютого 2017 року до ДНЗ "Сонечко" завітав Харківський театр ростових ляльок "Рукавичка", який любязно показав вихованцям садочка виставу "Ведмедики Тедді та друзі". Темою даної вистави було дотримання правил особистої гігієни та режиму для дитини. Протягом вистави лялькові герої співали пісні, танцювали, загадували різні загадки дітям. Малята з радістю підспівували пісеньки, повторювали рухи за героями вистави, відгадували загадки. Після вистави вихованці були дуже задоволені та чекають нових зустрічей з театром ляльок "Рукавичка".

Святкування свята весни, мами і усіх жінок у ДНЗ "Сонечко"

8 березня! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, іграми, розвагами. Саме так проходило свято у нашому садочку.

Дні весняного настрою почалися раніше, адже кожній дитині хотілося зробити подарунок для своєї мами та бабусі. Вихованці старшої групи "Капітошка" зробили листівки-путівки " Навколосвітньої подорожі", а діти молодшо-середньої групи "Малятко" втготовили квіти гвоздики.

7 березня 2017 року вихованці нашого садочка привітали своїх найрідніших людей - матусь та бабусь зі святом. Для них звучали слова любові та вдячності у віршах та піснях, виконувализапальні таночки. показали свою спритність під час ігор. Гості теж мали змогу позмагатися. Гарний настрій та захоплення супроводжували всіх присутніх на святі.

Проведення свята до дня 8-го Березня ДНЗ "Іскринка"

7 березня 2017 року об 11.00 годині в Іскрівському ДНЗ "Іскринка" відбулося свято весни, мами та усіх жінок. Проводили його вихователі Воронянська Алла Марківна та Семікозова Ірина Романівна.

Мета свята: сформувати в дітей поняття про свято 8 березня; виховувати в малюків любов та пошану до рідної мами, прагнення радувати її; навчити малят виконувати нескладні ігрові ролі, розвивати творчі здібності дошкільнят.

На свято були запрошенні мами, бабусі, сестрички вихованців, а також депутат Скороходівської ОТГ Шляхова Наталія Олександрівна.

Урочиста частина свята розпочалася з таночка дівчаток, які передавали ляльку, яка символізувала турботу та материнство. Потім вихованці розповідали вірші, співали, танцювали та привітали своїх рідних.

До садочка завітала Весна (вихователь Семікозова І.Р.), яка розповідала про чудову природу рідного краю, що "прокидається" після зими, про весняні явища, прочитала вірші та загадала загадки про весну.

Розділившись на пари (хлопчик-дівчинка) вихователі провели спортивно-розважальні конкурси, під час яких малеча навчаласяпеленати немовлят, в'язати вузли і бантики. влучно попадати по м'ячу з закритими глазами. Такі конкурси добре розвивають мотирику рук.

По закінченню свята вихованці запросили своїх мам на танець під пісню "Мама". Кожен вручив мамі подарунок - букет квітів з паперу зробленими своїми руками з допомогою вихователів.

Всім запрошеним гостям сподобалося свято, вони висловили свою подяку колективу дитячого садка. Отже, можна зробити висновок, що пророблена робота педагогічного колективу була проведена на професійному рівні.

"Моя Батьківщина - моя Україна"

Святкування Дня Державного Прапора, Дня Незалежності, Дня дошкілля та Дня Захисника України в навчальних закладах нашої громади.