Служба зайнятості інформує

Дата: 15.05.2019 11:03

Послугами  Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за чотири місяці 2019 року скористалися 818 безробітних

Роботу отримали 334 особи, що на 25 осіб більше ніж у минулому році. Із них 96 осіб працевлаштовані оперативно, до набуття статусу безробітного.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі  єдиного соціального внеску працевлаштовані 5 безробітних  (за перші чотири місяці минулого року ­– 2).

110 бажаючих працювали на громадських і тимчасових роботах

За період січень – квітень 2019 року укладено 9 договорів на громадські роботи з можливістю працевлаштування 120 робочих місць.

163 особи проходили профнавчання

Для того, щоб професійно-кваліфікаційний рівень шукачів роботи відповідав сучасним вимогам роботодавців, протягом січня-квітня 2019 року, за направленням районної філії, 163 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 1 особа  навчалася у центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На обліку перебуває 443 безробітних

Із загальної кількості зареєстрованих безробітних громадян 371 особа отримували допомогу по безробіттю.

За професійними групами переважають підсобні робітники, працівники сфери торгівлі та послуг,  а також держслужбовці.

107 роботодавців скористалися послугами служби зайнятості, та подали 380 вакансій.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються робітники з обслуговування та експлуатації машин і устаткування, електромонтери, дорожні робітники, водії автотранспортних засобів та трактористи.