ПРОЄКТИ Інвестиційні програми КП ГД «Комунальник» з надання послуг

Дата: 01.06.2020 09:45

ОПРИЛЮДНЮЄМО ДО РОЗГЛЯДУ

ПРОЄКТ

Інвестиційна програма КП ГД «Комунальник» з надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення на території Скороходівської селищної ради на 2020 рік

ПРОЄКТ

Інвестиційна програма «КП ГД «Комунальник» з надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Скороходівської селищної ради на 2020 рік

До відома споживачів

Проекти Інвестиційної програми КП ГД «Комунальник» з надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення та Інвестиційної програми «КП ГД «Комунальник» з надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Скороходівської селищної ради на 2020 рік розроблені відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 318 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами».

Метою Інвестиційних програм є: впровадження ряду заходів для підвищення рівня стабільності і надійності роботи систем водопостачання та водовідведення, зменшення витрат ресурсів, енергоносіїв та втрат питної води на всіх стадіях підйому та подачі її споживачам, покращення якості надання послуг, впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та зниження екологічного навантаження на навколишнє природне середовище, зниження виробничої собівартості шляхом підвищення ефективності виробництва послуг, підвищення рівня надійності та забезпечення ефективного поводження з побутовими відходами, а також в подальшому для зменшення окремих складових тарифів та послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами.

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП ГД «Комунальник» в письмовому вигляді як особисто, так і поштою за адресою: вулиця Софіївська, 30, смт Скороходове Чутівського району Полтавської області, 38813, чи на електронну адресу: komunalnik@meta.ua протягом 14 календарних днів до 08 червня 2020 року.

СКАЧАТИ АРХІВ