ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання 34 сесії VIII скликання Скороходівської селищної ради «10» червня 2020 року

Дата: 02.06.2020 15:52

засідання 34 сесії VIII скликання

Скороходівської селищної ради

«10» червня 2020 року

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Скороходівської об’єднаної територіальної громади за I квартал 2020 року.

2. Про внесення змін до показників бюджету Скороходівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

3. Про затвердження плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Скороходівської селищної ради.

4. Про передачу скульптури Артема на баланс КЗ СОР «ДІКЗ у м. Путивлі».

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації.

6. Про відчуження нежитлового приміщення шляхом продажу.

7. Про затвердження інвестиційних програм КП ГД "Комунальник" з надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами на території Скороходівської селищної ради на 2020 рік.

8. Про відновлення роботи ринку в смт. Скороходове в умовах карантину.

9. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

10. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

11. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

12. Про створення комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель по Скороходівській селищній раді Чутівського району Полтавської області.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для користування земельними ділянками для ведення городництва.

14. Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою.

15. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (майданчики).

18. Про розгляд заяви гр. Сбоєвої А.О.

19. Про розгляд заяви гр. Сіренко Л.Г.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21. Про внесення змін до договорів оренди невитребуваних земельних часток (паїв).

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

24. Про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

29. Про продовження терміну дії договорів на встановлення особистого строкового сервітуту під тимчасовою спорудою.

30. Про розгляд заяв гр. Яців М.М., гр. Яців С.М.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID 19" (зі змінами внесеними постановою КМУ від 16 березня 2020 року №215, постановою КМУ від 25 березня 2020 №239, постановою КМУ від 22 квітня 2020 року №291 та постановою КМУ від 04 травня 2020 року №343) та розпорядження селищного голови від 01.06.2020 року №21 «Про скликання 34 сесії Скороходівської селищної ради VІІІ скликання» сесію селищної ради провести в закритому режимі.