ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЧУТІВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ

Дата: 10.08.2020 08:15

На виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 956/4-08 від 31.07.2020 року Чутівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області доводить до Вашого відому, що 22 липня за рішенням Уряду вступила у дію постанова Кабінету міністрів України № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджуються Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для усіх видів соціальної допомоги.

Так, пунктом 11 Порядку схваленої постанови передбачено, що доходи від реалізації молока та молочної сировини, а також продукції тваринництва враховуються у розмір 20% нарахованих сум. Це означає, що лише 30% вартості проданої тваринницької продукції буде оподатковуватись, що дасть змогу особистим селянським господарствам потенційно отримувати житлові субсидії.

Дані зміни надають можливість детінізувати обіг сільськогосподарських тварин у господарствах населення шляхом ідентифікації та реалізації тварин, посилити контроль за безпечністю продукції тваринного походження за рахунок простежуваності переміщення тварин та підвищити рівень нагляду за епізоотичною ситуацією в районі.