Скороходівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Розпорядження Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 26.03.2021 15:11
Кількість переглядів: 1960

Фото без опису

СКОРОХОДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

26 березня 2021 року                  смт Скороходове                                       № 60

 

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування

 

Відповідно до статтей 3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 20 частини 4 статті 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС №87 від 27 квітня 2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців»,

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

-  начальника відділу  з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  виконавчого комітету Скороходівської селищної ради;

головного спеціаліста сектору економічного розвитку та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Скороходівської селищної ради;

- державного реєстратора ЦНАП населенню виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

2. Встановити вимоги до кандидатів на заміщення  вакантної посади  посадових осіб місцевого самоврядування  Скороходівської селищної ради,  згідно з додатком 1.

 3. Повідомлення про оголошення конкурсу подати для опублікування на офіційному сайті Скороходівської селищної ради, згідно з  додатком 2.

 4. Конкурсній комісії забезпечити: прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації; на офіційному  сайті селищної ради - повідомлення про оголошення конкурсу. 

 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

             Селищний голова                          Валерій ШТЕПКА

                                                                Додаток 2

                    до розпорядження селищного голови 

                   від 26 березня  2021 року   № 60

 

Зміст

оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантних посад у виконавчих органах селищної ради

 

Відповідно до ст.3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС №87 від 27.04.2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, розпорядження селищного голови Скороходівської селищної ради від 26 березня 2021 року №   ,  Скороходівська селищна  рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантних посад:

  -  начальника відділу  з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до начальника відділу: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

головного спеціаліста сектору економічного розвитку та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Скороходівської селищної ради;

Кваліфікаційні вимоги до головного спеціаліста: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки.

  - державного реєстратора ЦНАП населенню виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до державного реєстратора: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки. Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації: речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень або юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (отриманий в установленому законодавством порядку). Стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора (далі - посада державного реєстратора), не менше одного року;

Успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора перебували на посаді державного реєстратора в іншого суб'єкта державної реєстрації).

Спеціальна перевірка діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань не проводиться у випадках переведення з посади державного реєстратора на іншу посаду державного реєстратора в межах одного суб'єкта державної реєстрації чи переведення з посади державного реєстратора на іншу посаду державного реєстратора у зв'язку з реорганізацією або ліквідацією суб'єкта державної реєстрації, передачі або делегування повноважень і функцій від одного суб'єкта державної реєстрації до іншого.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого комітету селищної ради такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

      Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, переліку питань для перевірки законодавства з урахуванням специфіки функціонувальних повноважень, тощо надається головою конкурсної комісії Скороходівської селищної ради.

      Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 38813, Полтавська область, Чутівський район, смт Скороходове, вул. Софіївська, 15

      Телефон для довідок: 050 305 57 87.

      Електронна адреса: skoroxodove_adm@ukr.net

      

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь