Скороходівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Розпорядження Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради

Дата: 26.03.2021 15:20
Кількість переглядів: 2267

Фото без опису

СКОРОХОДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 
  Фото без опису

 

 РІШЕННЯ

 

25 березня 2021 року                                                                                 №56

смт  Скороходове

 

Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради

 

         Керуючись ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другою ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», виконавчий комітет Скороходівської селищної ради

 

ВИРІШИВ:                      

1.  Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Скороходівської селищної ради (далі - Конкурс).

 

2. Затвердити текст оголошення на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради, згідно з додатком 1.

 

3. Затвердити текст оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради,  згідно з додатком 2.

 

4. Затвердити перелік запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України, згідно з додатком 3.

 

5. Начальнику відділу організаційної та інформаційної роботи виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Купчик В.:

1) здійснити протягом 10 календарних днів після оприлюднення оголошення про проведення конкурсу прийняття пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги»;

 

2) підготовити не пізніше ніж через 15 календарних днів проєкт рішення виконавчого комітету про затвердження персонального складу конкурсної комісії, згідно поданих до селищної ради кандидатур.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на  заступника селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів – освіти, культури та соціального розвитку Петренка Ю.

 

 

Селищний голова          (підпис)                            Валерій ШТЕПКА

 

 

                                                                                  Додаток 1

                                                                 до рішення виконавчого комітету

                                                            від 25 березня 2021року № 56

 

 

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради

 

На підставі рішення виконавчого комітету Скороходівської селищної ради від 25.03.2021року  № 56 " Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Скороходівської селищної ради та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради  (далі – Центр).

         Місце знаходження  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради:  38813, Полтавська область, Чутівський район, смт Скороходове вул.Софіївська, 15.

Основними напрямками діяльності Центру є:

 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
 • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

         Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015року № 526 " Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді".

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину з 26 березня 2021 року по 9 квітня 2021 року.

 

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Скороходівської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

-    неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

         Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради відбудеться в приміщення Скороходівської селищної ради 15.04.2021року р. о 14:00 год. 

 

 

 

 

 

                                                                            ЗРАЗОК

 

Голові конкурсної комісії ____________________________________

____________________________________

                                                                      (прізвище, ім’я, по батькові)

____________________________________

____________________________________,

                                                             (прізвище, ім’я, по батькові претендента)

 

який (яка) проживає за адресою: ____________________________________ ____________________________________,

____________________________________,

    (номер контактного телефону)

адреса електронної пошти ____________________________________

                                                                (заповнюється друкованими літерами)

 

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до участі в конкурсі на зайняття посади ______________________________________________________________

__________________________________________________________________

(найменування посади)

Підтверджую достовірність інформації, викладеної у поданих мною документах.

Про проведення конкурсу прошу поінформувати мене шляхом*:

? надсилання листа на зазначену адресу;

? надсилання електронного листа на зазначену електронну адресу;

?телефонного дзвінка за номером _____________________________________________________________; ? ______________________________________________________________. (іншим доступним способом)

 

___________________ 20___ р.                                     ___________________

(підпис)

* У разі неможливості інформування вибраним претендентом способом повідомлення надсилається на зазначену в цій заяві електронну адресу.

 

                        

 

 

                             Додаток 2

                                                                    до рішення виконавчого комітету

                                                             від 25 березня 2021року № 56

 

 

Оголошення

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи  "Центр надання соціальних послуг "

Скороходівської селищної ради

 

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет Скороходівської селищної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи  "Центр надання соціальних послуг" Скороходівської селищної ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення до відділу організаційної та інформаційної роботи за адресою: смт Скороходове,

 вул. Софіївська,15, каб.8 тел.050 305 57 87.

 

 

 

 

 

 

 

                              Додаток 3

                                                                     до рішення виконавчого комітету

                                                               від 25 березня 2021року № 56

 

Перелік

запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України

кандидатів на зайняття вакантної посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради.

 

 1. Що таке базові соціальні послуги? Їх види.
 2. Чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини.
 3. Хто є надавачами соціальних послуг?
 4. Хто є отримувачами соціальних послуг?
 5. Якими нормативно-правовими актами регулюється сфера надання соціальних послуг?
 6. Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг?
 7. Державні стандарти соціальних послуг?
 8. Які етапи ведення випадку?
 9. Основні цілі надання соціальних послуг.
 10. Основні принципи надання соціальних послуг.
 11. Що таке супервізія?
 12. Сфера дії Закону України «Про соціальні послуги».
 13. Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.
 14. Що передбачає договір про надання соціальних послуг?
 15. Порядок здійснення послуги, що надається екстрено (кризово).
 16. Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення.
 17. Зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.
 18. Загальні підходи щодо організації та надання соціальної послуги денного догляду.
 19. Проведення моніторингу надання соціальних послуг .
 20. Оцінка якості соціальних послуг.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь