ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Скороходівської селищної ради.

Дата: 06.08.2021 11:43

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Директора комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» (місце знаходження закладу: 38813, Полтавська область, Полтавський район, смт.Скороходове, вул.Софіївська, 36);

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

2. Завідувача Вільницької філії комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» (місце знаходження закладу: 38834, Полтавська область, Полтавський район, с.Вільниця, вул. Центральна, 34);

3. Завідувача Филенківської філії комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» (місце знаходження закладу: 38810, Полтавська область, Полтавський район, с.Филенкове, вул. Центральна, 4 Б);

4. Керівника клубу за інтересами комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» (місце знаходження закладу: 38813, Полтавська область, Полтавський район, смт.Скороходове, вул.Софіївська, 36);

5. Керівника театрального гуртка комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» (місце знаходження закладу: 38813, Полтавська область, Полтавський район, смт.Скороходове, вул.Софіївська, 36);

6. Керівника клубу за інтересами Филенківської філії комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» (місце знаходження закладу: 38810, Полтавська область, Полтавський район, с.Филенкове, вул. Центральна, 4 Б);

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (з дня прийняття розпорядження) подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми (за наявності);

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені  документи надсилаються на поштову (електронну адресу) відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради skor_osvita@ukr.net  або подаються особисто протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Софіївська, 15,  смт. Скороходове, Полтавська область (приміщення селищної ради, 1-й поверх, каб.10).

Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Умови та строки проведення конкурсу: конкурсний добір проводиться згідно ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення на посаду керівників комунальних  закладів культури Скороходівської селищної ради.

Положення про порядок призначення на посаду керівників та кадрового складу комунальних закладів культури Скороходівської селищної ради