Розпорядження селищного голови "Про початок опалювального сезону 2021-2022років"

Дата: 11.10.2021 14:33

СКОРОХОДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11 жовтня 2021 року                                                                                      № 126

Про початок опалювального

сезону 2021-2022років

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою своєчасного і стабільного забезпечення установ та організацій на території Скороходівської селищної ради тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, у зв’язку із зниженням  середньодобової температури повітря,

розпоряджаюсь:

1. Розпочати з 18 жовтня 2021 року опалювальний сезон у закладах освіти, культури, бюджетних установах виконавчого комітету селищної ради, в яких встановлено автономні системи опалення.

2. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Олексію Малько, старостам старостинських округів: Віталію Бистраю, Юлії Скорик, Наталії Сватенко, Артуру Филенко, відповідальній особі за адмінприміщення Скороходівської селищної ради Ігорю Батовському:

а) не допускати понадлімітного споживання природного газу;

б) підключення споживачів до системи теплопостачання здійснювати при наявності актів у відповідності  з вимогами правил з охорони праці;

в) призначити  відповідальних осіб за безперебійну безпечну роботу котелень закладів  освіти, культури, адмінприміщень виконавчого комітету;

г) провести інструктажі  для обслуговуючого технічного персоналу.

3. Покласти персональну відповідальність за дотримання вимог порядку підключення котелень та їх забезпечення, безперебійної роботи  системи опалення закладів на їх керівників.

4. Начальнику відділу з питань організаційної та інформаційної роботи Валентині Купчик ознайомити з даним розпорядження відповідальних осіб та оприлюднити його на офіційному сайті Скороходівської селищної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови за відповідним напрямком –  Ігоря Батовського.

В.о. селищного голови

секретар селищної ради                                                            Таміла ПІДПАЛА