Розпорядження селищного голови про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 01.12.2021 16:53

СКОРОХОДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

1 грудня 2021 року                  смт Скороходове                                       № 141

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантної посади посадової особи

місцевого самоврядування

Відповідно до статтей 3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 20 частини 4 статті 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, розпорядження селищного голови Скороходіської селищної ради № 36 від 25 лютого 2021 року "Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору в орган місцевого самоврядування та затвердження: Положення про порядок проведення конкурсу; Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Скороходівської селищної ради",

Розпоряджаюсь:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

2. Встановити вимоги до кандидатів на заміщення  вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування  Скороходівської селищної ради; повідомлення про оголошення конкурсу подати для опублікування на офіційному сайті Скороходівської селищної ради та місцевій газеті "Чутівський край", згідно з  додатком 1.

4. Конкурсній комісії забезпечити: прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації; на офіційному  сайті селищної ради та місцевій газеті "Чутівський край" - повідомлення про оголошення конкурсу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                 Валерій ШТЕПКА

до розпорядження селищного голови

від 1 грудня  2021 року   № 141

оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади у виконавчому органі селищної ради

Відповідно до ст.3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС №87 від 27.04.2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, розпорядження селищного голови Скороходівської селищної ради від 5 липня 2021 року № 95,  Скороходівська селищна  рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста відділу  архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою  виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до спеціаліста: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки. Без вимог до стажу роботи.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого комітету селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, переліку питань для перевірки законодавства з урахуванням специфіки функціонувальних повноважень, тощо надається головою конкурсної комісії Скороходівської селищної ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 38813, Полтавська область, Чутівський район, смт Скороходове, вул. Софіївська, 15

Телефон для довідок: 050 305 54 87.

Електронна адреса: skoroxodove_adm@ukr.net

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу ( з 2 грудня 2021року).