Шановні водокористувачі КП ГД "Комунальник"

Дата: 06.01.2022 10:45

Доводимо до вашого відома, що згідно Договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а саме:

"п18. Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць.

Оплата послуг здійснюється не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим періодом, якщо інше не визначено договором.

Рахунки на оплату послуг формуються виконавцем (якщо не визначено споживачами особу, що здійснює розподіл обсягів послуг), на основі показань вузлів комерційного обліку з урахуванням показань вузлів роздільного обліку відповідно до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" та надаються споживачеві (його представникові) у строк не пізніше ніж за 10 календарних днів до граничного строку внесення за послуги.

абзац 2 п.26 За бажанням споживача оплата послуг може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів."

Плата за використану воду за грудень 2021року приймається до 20 січня 2022 року за тарифом 20,62 грн.

Виконком селищної ради.