ПОРЯДОК Проведення виїзних прийомів громадян селищним головою

Дата: 11.01.2022 10:45

Затверджено

Розпорядженням селищного голови

№ 1  від 4 січня 2022 року

Проведення виїзних прийомів громадян

селищним головою

• Селищний голова проводить виїзні прийоми громадян відповідно до ст.. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.08р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування»
  • Прийом громадян проводиться відповідно до розроблених графіків у визначені дні за місцем проживання громадян по селах територіальної громади, про що громадяни повідомляються заздалегідь ( за 2-3 дні до його проведення) через оголошення.
  • Для оперативного розгляду заяв, пропозицій і скарг під час виїзного прийому громадян можуть залучатися керівники структурних підрозділів, установ, організацій, підприємств, розташованих на території селищної ради, а також спеціалістів вищого органу влади  ( за згодою).
  • Селищний голова надає допомогу в організації прийому громадян керівниками районної ради, районної державної адміністрації, районних служб , зустрічі з депутатами обласної ради та Верховної Ради.
  • Громадяни зобов’язані в усній чи письмовій формі особисто повідомити своє прізвище, ім’я по батькові, місце проживання, короткий зміст пропозицій, заяви чи скарги. Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.
  • Облік особистого прийому громадян за місцем проживання здійснюється  в журналі обліку особистого прийому  громадян, який повинен бути пронумерований, прошнурований, підписаний селищним головою та скріплений печаткою.
  • Позачергово приймаються ветерани війни, інваліди війни, жінки, яким присвоєне почесне звання України «Мати – героїня»

Селищний голова                                                                       Валерій ШТЕПКА