ПОРЯДОК Особистого прийому громадян працівниками апарату Скороходівської селищної ради

Дата: 11.01.2022 10:46

Затверджено

Розпорядженням селищного голови № 1

від 4 січня 2022 року

Особистого прийому громадян працівниками апарату

Скороходівської селищної ради

• Особистий прийом громадян здійснюється селищним головою, заступником з питань діяльності виконавчих органів, секретарем селищної ради згідно з графіком, який затверджується розпорядженням селищного голови.
  • Облік особистого прийому громадян здійснюється у журналі обліку особистого прийому громадян. Журнал обліку має бути пронумерований, прошнурований, прошитий, підписаний селищним головою та скріплений печаткою.
  • Організацію прийому громадян здійснює секретар селищної ради або уповноважена особа юридичного відділу.
  • Письмові звернення, подані під час особистого прийому, підлягають реєстрації в журналі реєстрації звернень громадян.
  • Особи, які здійснюють прийом громадян, у своїй роботі керується класифікатором звернень громадян, затверджений Постановою КМУ № 858 від 24.09.08р. з внесеними змінами.
  • За результатами розгляду звернення громадянина за його адресою надається відповідь у встановлені строки за підписом селищного голови, а у випадках якщо звернення не потребує додаткового вивчення, воно вирішується на місці в день звернення.
  • Контрольні доручення, визначені селищним головою за зверненнями громадян, знімаються з контролю лише після того як вжито заходів щодо вирішення всіх питань, порушених у зверненні.
  • Секретарю селищної ради на інформаційному стенді доводити до відома громадян про години особистого прийому працівниками апарату селищної ради, розпорядок роботи селищної ради, графіки прийому  громадян керівниками районних та обласних служб.

Селищний голова                                                                      Валерій ШТЕПКА