ДПС у Полтавській області

Дата: 15.01.2022 09:26

Податківці Полтавщини продовжують цикл зустрічей з керівниками ОТГ області

Чергова зустріч податківців із головами об’єднаних територіальних громад Полтавщини пройшла днями в приміщенні ДПІ у м. Полтаві. «Це наше традиційне спілкування із керівниками ОТГ саме у такому форматі, адже цикл проведення подібних зустрічей розпочався ще з грудня минулого року та планується впродовж поточного і наступного тижнів», - відзначив, виступаючи перед пресою заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Максим Яіцький. «Мета подібних зустрічей – роз’яснити актуальні питання податкового законодавства, визначити коло проблемних питань, намітити шляхи їх вирішення, та як наслідок – налагодити тісну співпрацю між податковою службою області та об’єднаними територіальними громадами Полтавщини», - підкреслив заступник очільника обласної податкової.

Детальніше - https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/553744.html