Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 500 об’єктів

Дата: 26.01.2022 10:10

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції, фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчуваннязакладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних заходів.

У період з 17.01.2022р. по 23.01.2022р. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірено майже 500  об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 65  об’єктах  (14,6 %). До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 65 приписів, складено 41 протокол про адміністративне правопорушення.

Зокрема перевірено:

• 180 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 28 об’єктах (15,5%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 28 рекомендацій. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.

• 150 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 23 встановили порушення (15,3%). Надали 23 рекомендації. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.

• 24 заклади громадського харчування, на 8 встановили порушення (33,3%). Надали  8 рекомендацій. Склали 6 протоколів про адмінправопорушення.

• 12 перукарень та салонів краси, порушення встановили на 1 об’єкті (8,3%). Склали 1 протокол про адмінправопорушення.

• 2 агропродовольчі ринки, виявили 1 порушення. Склали 1 протокол про адмінправопорушення.

• Перевірили 14 дитячих дошкільних закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

• Перевірили 11 освітніх закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

• 8 торговельно-розважальних центри, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті (12,5%). Протокол не складали, надали рекомендації щодо усунення порушення.

• 11 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

• 1 кінотеатр, встановили порушення протиепідемічних вимог, склали  1 протокол про адміністративне правопорушення.

• 5 спортивних заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

• 1 готель, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

• 24 інших об’єкти нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС,  поштові  відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах  (8,3%).

Перевірки тривають. Дотримуйтеся елементарних протиепідемічних заходів, піклуйтеся один про одного! Всім здоров’я!

За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області