28 січня 2022 року відбулася зустріч підприємців Скороходове з селищним головою Валерієм Штепкою

Дата: 07.02.2022 09:23

Розглядалося питання про обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), так званих касових апаратів, для фізичних осіб-підприємців (ФОП), які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп.

Вислухавши скарги підприємців на неможливість вести бізнес з використанням касових апаратів селищний голова підтримав підприємців і запропонував запросити фахівців Державної податкової інспекції для роз’яснення ухвалення Верховною Рабою України щодо обов’язкового використання касових апаратів.

03 лютого о 9 годині в приміщенні Скороходівського будинку культури відбулася зустріч підприємців з фахівцями Полтавської Державної податкової інспекції, які надали роз’яснення щодо набрання чинності змін до податкового кодексу а саме використання  РРО/ПРРО також відповіли на запитання.

Підприємці і звернулися до селищного голови з проханням прийняти рішення на сесії Скороходівської селищної ради «Про звернення депутатів до Верховної Ради України внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощення ведення господарської діяльності, підвищення її прозорості та створення умов для розвитку малого бізнесу, а саме: № 5866 і № 5866-1»