A A A K K K
для людей із порушенням зору
Скороходівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Планове відключення електоренергії з 07-02-2022 по 18-02-2022

Дата: 08.02.2022 08:31
Кількість переглядів: 145

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

Диспетчерська назва обладнання

Дата проведення ремонтних робіт

Орієнтовний час початку та закінчення ремонтних робіт

Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні

Причина перерви в електропостачанні

Обґрунтування проведення робіт

Ф-3

07-02-2022 08:00

07-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 7, 9
Центральна (Леніна): 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Ф-5

07-02-2022 08:00

07-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Ф-2

07-02-2022 09:00

07-02-2022 15:00

ПІДГІРНЕ
Степна: 3, 7, 9
Ярова: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 27, 31, 37, 39, 43, 45, 53

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

ФІЛ-5 "КОХАНОВКА"

07-02-2022 08:00

07-02-2022 14:00

АРТЕМІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Гагаріна: 1Ж, 1Г, 1
Козацька( Піонер.): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41
Коханова: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34
Магістральна ( Комсом.): 1, 2, 2Б, 2В, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Островського: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 39
Сонячна: 1, 7
Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23

КОЗАЧЕ
Калініна: 3, 5, 23
Куйбишева: 0, 2, 4, 5, 7, 16
Польова: 0, 2, 4, 9
Пушкіна: 1, 2, 3, 4

КОХАНІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 28
Механізаторів: 0, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Низова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
Нова Ферма: 0, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Робоча: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
Центральна: 0, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Ф-3

07-02-2022 08:00

07-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Нариманівська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40
Пушкіна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Ф-1

07-02-2022 08:00

07-02-2022 16:00

ІСКРІВКА
Богдана Хмельницького ( Кіров ): 0, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 18, 20, 22, 30
Гагаріна: 41
Котляревського: 5, 12
Незалежності (Леніна ): 2
Першотравнева: 8, 10, 12, 14
Січових стрільців( Крупської ): 3, 5, 6, 8

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

СКОР-6 "ІСКРІВКА"

07-02-2022 08:00

07-02-2022 16:00

АРТЕМІВКА
8-го Березня: 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
Козацька( Піонер.): 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61
Коханова: 35, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50А, 50, 51, 52, 53
Магістральна ( Комсом.): 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55
Островського: 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
Чкалова: 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41

ІСКРІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 0, 66
Богдана Хмельницького ( Кіров ): 0, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 18, 20, 22, 30
Ватутіна: 0, 2, 14, 16, 18, 20, 24, 30, 36
Гагаріна: 0, 2, 4, 6, 8, 12, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 41, 43, 44, 47, 48, 50, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 99
Гоголя: 1, 4, 6, 8, 10, 12, 16
Жовтнева: 0, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 90, 93, 95, 99, 101, 103, 107, 109, 111
Котляревського: 0, 1, 4, 5, 6, 12
Крицького: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 20, 21, 22, 24, 29, 33, 35, 37, 40, 49
Л.Українки: 0, 1, 3, 5, 8, 15, 19, 22
НЕВІДОМИЙ: 0
Незалежності (Леніна ): 0, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 33, 34, 39, 47
Парижської Комуни: 0, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Перемоги: 0, 1, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16
Першотравнева: 0, 1, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 39, 41, 43, 45, 47, 68, 70
пров. Гоголя: 0
Садова: 0, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 27, 35, 39, 41
Свободи ( Щорса ): 0, 1, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 18
Січових стрільців( Крупської ): 0, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 28
Шевченка: 0, 1, 2А, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 20

КОХАНІВКА
Першотравнева: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Стара Ферма: 0, 3

СТЕПАНІВКА
40 Річчя Перемоги: 0, 1, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 83, 87
АБОНЕНТ СПИСАН: 0
Боровика: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22, 24, 31А
Польова: 0, 1, 4, 10, 12, 16, 20, 26, 48, 62, 76, 84
Швидкого: 0, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 20, 22, 26, 30, 32, 34

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

Ф-2

07-02-2022 08:00

07-02-2022 16:00

АРТЕМІВКА
Г.Сковороди ( Свердлова ): 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Євгена Юденка( Калініна): 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22
Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

НК-3КТП-77

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 38, 43
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 56

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Набережна: 6, 8, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 38, 43
Центральна (Леніна): 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 56

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 7, 9
Центральна (Леніна): 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 2, 4, 7
Широка: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Нариманівська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40
Пушкіна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

СКОР-1КТП-206

14-02-2022 08:00

14-02-2022 16:00

АРТЕМІВКА
Г.Сковороди ( Свердлова ): 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Євгена Юденка( Калініна): 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22
Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

Виконання робіт з приєднання ел.установок згідно з договорами приєднання

ФІЛ-5 "КОХАНОВКА"

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

АРТЕМІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Гагаріна: 1Ж, 1Г, 1
Козацька( Піонер.): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41
Коханова: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34
Магістральна ( Комсом.): 1, 2, 2Б, 2В, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Островського: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 39
Сонячна: 1, 7
Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23

КОЗАЧЕ
Калініна: 3, 5, 23
Куйбишева: 0, 2, 4, 5, 7, 16
Польова: 0, 2, 4, 9
Пушкіна: 1, 2, 3, 4

КОХАНІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 28
Механізаторів: 0, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Низова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
Нова Ферма: 0, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Робоча: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
Центральна: 0, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Набережна: 6, 8, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 38, 43
Центральна (Леніна): 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 56

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 7, 9
Центральна (Леніна): 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

ПЛ10кВ "Миргородщина"

14-02-2022 08:00

14-02-2022 14:00

АНДРІЙКИ
АНДРІЙКИ ТП41№1: 0, 19
АНДРІЙКИ ТП41№2: 0ОП28, 3, 7, 14, 27, 31, 42
АНДРІЙКИ ТП41№3: 6, 8
АНДРІЙКИ ТП42№1: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 13, 14, 26, 28, 30, 31, 32, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 60, 61, 63, 64, 68, 72, 74, 76, 79, 80, 81, 82, 88
АНДРІЙКИ ТП42№2: 0ВІД ОП5, 4, 5, 7, 8, 31
Заярська: 8
Луговий: 4
Новоселів: 3
Садова: 4, 9

ВИННИКИ
ВИННИКИ без маршрута: 18
ВИННИКИ ТП51№2: 4, 5, 7, 8, 11, 12, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 34, 46
ВИННИКИ ТП51№3: 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 42, 47, 48, 51, 56, 65, 70
ВИННИКИ ТП52№1: 9, 10, 17, 21, 22, 23, 24 , 27, 28, 32, 34, 35, 38, 44, 50, 59, 62, 63, 65, 67, 70, 72, 73, 76, 78, 80, 81, 83, 84
ВИННИКИ ТП52№2: 4, 5, 12, 16, 28, 38
ВИННИКИ ТП52№3: 7, 33
Нова: 3
Садова: 10
Степова: 28, 73

ЖОВТНЕВЕ
КАЩІВКА ТП38№1: 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 21
КАЩІВКАТП38№2: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 20, 23
КАЩІВКА ТП38№3: 0, 2, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 19, 20, 21, 23

МАЙОРІВКА
МАЙОРІВКА ТП39№1: 2, 3, 4, 5, 7, 12, 14
МАЙОРІВКА ТП39№2: 8, 15, 33

МИРГОРОДЩИНА
МИРГОРОДЩИНА ТП43 №1: 2, 6, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 33
МИРГОРОДЩИНА ТП43 №2: 9, 12, 13, 17, 19, 45, 47, 50, 59, 61, 68
МИРГОРОДЩИНА ТП44 №2: 0ВІД ОП57, 6, 9, 13, 15, 17, 27, 35, 37, 39, 40, 43, 44, 50, 53, 54, 55, 58, 60, 77

МИХАЙЛИКИ
МИХАЙЛИКИ ТП123 №3: 73

НОВА УКРАЇНА
Н.УКРАЇНКА ТП50 №1: 19
Н.УКРАЇНКА ТП50 №2: 4, 5, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 29, 31, 32, 34, 39, 42, 43, 44, 45, 46
Н.УКРАЇНКА ТП50 №3: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 24, 28, 31

ПАШКІВКА
ПАШКІВКА ТП320№1: 13, 18

РИБАЛКИ
Польова: 13
РИБАЛКИ ТП371 №1: 3, 4, 5
РИБАЛКИ ТП371 №2: 4, 5, 10, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 25
РИБАЛКИ ТП371 №3: 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 24, 28, 29, 30, 31, 33
РИБАЛКИ ТП45 №1: 0, 5, 7, 8, 12, 14, 15, 28, 29, 30, 31
РИБАЛКИ ТП45 №3: 6, 7, 9, 13, 15, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 37, 40
РИБАЛКИ ТП47 №2: 60, 78, 98
РИБАЛКИ ТП48 №2: 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 33, 34, 35, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 2, 4, 7
Широка: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Нариманівська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40
Пушкіна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

СКОР-1КТП-206

15-02-2022 08:00

15-02-2022 14:00

АРТЕМІВКА
Г.Сковороди ( Свердлова ): 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Євгена Юденка( Калініна): 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22
Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

ФІЛ-5 "КОХАНОВКА"

16-02-2022 08:00

16-02-2022 14:00

АРТЕМІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Гагаріна: 1Ж, 1Г, 1
Козацька( Піонер.): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41
Коханова: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34
Магістральна ( Комсом.): 1, 2, 2Б, 2В, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Островського: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 39
Сонячна: 1, 7
Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23

КОЗАЧЕ
Калініна: 3, 5, 23
Куйбишева: 0, 2, 4, 5, 7, 16
Польова: 0, 2, 4, 9
Пушкіна: 1, 2, 3, 4

КОХАНІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 28
Механізаторів: 0, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Низова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
Нова Ферма: 0, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Робоча: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
Центральна: 0, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

16-02-2022 08:00

16-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Набережна: 6, 8, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 38, 43
Центральна (Леніна): 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 56

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

16-02-2022 08:00

16-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 7, 9
Центральна (Леніна): 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

16-02-2022 08:00

16-02-2022 16:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

НК-3КТП-79

16-02-2022 08:00

16-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

16-02-2022 08:00

16-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 2, 4, 7
Широка: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

16-02-2022 08:00

16-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Нариманівська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40
Пушкіна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

СКОР-1КТП-206

16-02-2022 08:00

16-02-2022 16:00

АРТЕМІВКА
Г.Сковороди ( Свердлова ): 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Євгена Юденка( Калініна): 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22
Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

ФІЛ-5 "КОХАНОВКА"

17-02-2022 08:00

17-02-2022 14:00

АРТЕМІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Гагаріна: 1Ж, 1Г, 1
Козацька( Піонер.): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41
Коханова: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34
Магістральна ( Комсом.): 1, 2, 2Б, 2В, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Островського: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 39
Сонячна: 1, 7
Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23

КОЗАЧЕ
Калініна: 3, 5, 23
Куйбишева: 0, 2, 4, 5, 7, 16
Польова: 0, 2, 4, 9
Пушкіна: 1, 2, 3, 4

КОХАНІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 28
Механізаторів: 0, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Низова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
Нова Ферма: 0, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Робоча: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
Центральна: 0, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

17-02-2022 08:00

17-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 2, 4, 7
Широка: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

17-02-2022 08:00

17-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 7, 9
Центральна (Леніна): 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-77

17-02-2022 08:00

17-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

17-02-2022 08:00

17-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

Виконання робіт крім ІП, ПР, ПРИЄДНАННЯ

НК-3КТП-79

17-02-2022 08:00

17-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Нариманівська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40
Пушкіна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

ФІЛ-5 "КОХАНОВКА"

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

АРТЕМІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Гагаріна: 1Ж, 1Г, 1
Козацька( Піонер.): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41
Коханова: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34
Магістральна ( Комсом.): 1, 2, 2Б, 2В, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 17А, 18, 19А, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Островського: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 39
Сонячна: 1, 7
Чкалова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23

КОЗАЧЕ
Калініна: 3, 5, 23
Куйбишева: 0, 2, 4, 5, 7, 16
Польова: 0, 2, 4, 9
Пушкіна: 1, 2, 3, 4

КОХАНІВКА
8-го Березня: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 28
Механізаторів: 0, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Низова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
Нова Ферма: 0, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Робоча: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
Центральна: 0, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

НК-3КТП-77

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Набережна: 6, 8, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 38, 43
Центральна (Леніна): 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 56

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

НК-3КТП-77

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
АБОНЕНТ СПИСАН: 15
Лугова: 1, 3, 5, 7, 9
Набережна: 1, 2, 3, 5, 7, 9
Центральна (Леніна): 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

НК-3КТП-79

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

НК-3КТП-79

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Бутенка: 2, 4, 7
Широка: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

НК-3КТП-77

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

ПЕРВОЗВАНІВКА
Озерна: 2, 4, 6
Центральна (Леніна): 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

НК-3КТП-79

18-02-2022 08:00

18-02-2022 14:00

НОВА КОЧУБЕЇВКА
Нариманівська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40
Пушкіна: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

СКОР-1КТП-206

18-02-2022 08:00

18-02-2022 16:00

АРТЕМІВКА
Г.Сковороди ( Свердлова ): 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Євгена Юденка( Калініна): 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22
Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь