Привітання до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 11.09.2022 08:00

Шановний Сергію Вікторовичу!

Вітаю Вас та працівників, ветеранів колективу Чутівського управління експлуатації газового господарства з професійним святом людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі - розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої неможливо уявити благополучне життя країни.

Сьогодні ви зміцнюєте нашу енергетичну незалежність і цим укріплюєте авторитет держави в очах міжнародної спільноти!

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто газовиками. У складних економічних умовах саме ви не лише стабільно забезпечуєте всіх споживачів природним газом, але й проводите газифікацію населених пунктів.

Щиро вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю, з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

Валерій ШТЕПКА