Дата: 19.09.2022 12:00

З метою запобігання виникнення пожеж в приватному житловому секторі 16 вересня фахівці Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками Національної поліції, та представниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Скороходівської селищної ради провели рейди та роз’яснювальну роботу з мешканцями Скороходівської громади. Особливу увагу приділили відпрацюванню с. Филенкове, де нещодавно трапилася пожежа, внаслідок якої загинула людина.

Під час бесід надзвичайники радили громадянам слідкувати за станом та справністю електромережі,  превіряти стан димарів, печей, адже незабаром опалювальний період, роз’яснювали як діяти у разі виникнення загорання чи сильного задимлення та як гасити пожежу на початковій стадії, нагадали про заборону відвідування лісових масивів та спалювання сухої рослинності і сміття. А для того, щоб люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки наприкінці бесід їм вручали тематичні пам’ятки.

Шановні громадяни! Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті. Зокрема:

- не паліть у ліжку;

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Перевіряйте пічне

Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101.