День працівників освіти

Дата: 02.10.2022 08:00

Шановні працівники освіти!
Вітаю Вас з професійним святом!

День працівника освіти, або День учителя для українського суспільства – особливе свято, бо об’єднує дітей і дорослих, вчителів і вихованців.

Професія вчителя – одна з вагомих і найскладніших водночас. Адже саме від Вас залежить майбутнє молодого покоління нашої країни. В чисті дитячі душі Ви закладаєте ті цінності та світоглядні орієнтири, які уже в недалекому майбутньому визначатимуть долю нашої держави.

Сьогодні ваша робота набуває виняткової важливості. Адже саме на вас покладено велику місію – виховувати громадянина, який всім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність.

Щира пошана і вдячність Вам за невтомну багатолітню працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм! А головне – вдячних вам і реалізованих вихованців!

Вітаючи зі святом, бажаю кожному з Вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, миру, любові та злагоди!.

Селищний голова                                            Валерій ШТЕПКА