День визволення України від фашистських загарбників!

Дата: 28.10.2022 08:00

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Свято встановлене відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».

Цей день нагадує про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії – нацистську окупацію, яка кривавими смерчами пронеслася нашою країною і забрала десятки мільйонів життів; про неоціненний вклад українського народу в боротьбі з нацизмом, про героїчні подвиги та мужність, про мільйонів життів та скалічених доль, і про біль, який залишиться в серці кожного українця назавжди.

Мільйони наших співвітчизників віддали своє життя, щоб більше ніколи не повернулися часи воєнних жахіть та поневолення на українській землі, нацистських окупантів було вигнано з української землі.

Боротьба за незалежність України продовжується і сьогодні, наші воїни ведуть запеклі бої з російськими окупаційними військами, виборюють свободу та захищають українські кордони від ворога. Завдяки вам, відданим Україні та її народу захисникам, українська земля завжди буде сильною та незалежною!

Вічна слава усім захисникам! Миру і злагоди, міцного здоров’я й благословення кожному українцю!

Селищний голова                                     Валерій ШТЕПКА