День працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 08:00

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем працівника соціальної сфери України!

Працівники соціальної сфери вибрали для себе нелегку місію. В основі цієї професії — високі моральні принципи, сформовані на загальнодержавних цінностях. Щодня ви приходите на допомогу людям, проявляєте співчуття і терпіння, нерідко забуваючи про власні проблеми.

Щиро дякую Вам за вагомий внесок у нашу загальну справу, за Вашу професійність та шляхетну відданість служінню на благо людей.

Висловлюю вдячність ветеранам соціальної сфери, для яких соціальний захист став справою життя.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя, достатку, любові і радості у ваших оселях, нових успіхів у роботі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях, невичерпної життєвої енергії.

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою  селищний голова                         Валерій ШТЕПКА