День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:00

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально - економічний стан територіальної громади, за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селища

Висловлюю вдячність депутатам селищної ради, працівникам структурних підрозділів та виконавчого комітету, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

Щирі слова вдячності ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Бажаю від щирого серця – усім хто працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси, міцного здоров'я, мирного неба, великого щастя, нових Здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.

З повагою,
Селищний голова                                     Валерій ШТЕПКА