Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування нашої Громади!

Дата: 19.03.2023 08:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Робота працівників ЖКГ – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота нашої громади. Існування цих та інших простих і необхідних благ – невід’ємна частина нашого добробуту.

Комунальні блага стали настільки звичними, що люди й не замислюються, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Важко уявити нинішнє життя без стабільної цілодобової роботи комунальних служб.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу, шану і нові трудові здобутки для блага громади!