Засідання Виконавчого комітету Скороходівської селищної ради

Дата: 27.04.2023 15:19

27 квітня 2023 року селищний голова Валерій Штепка провів засідання Виконавчого комітету Скороходівської селищної ради. На засіданні розглянуто 12 питань, які стосувалися: організації та проведення заходів з нагоди 78-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та Дня пам’яті та примирення; передачі в оренду комунального майна (нежитлових приміщень); створення комісії з обстежень підприємств водопостачання та водовідведення на території селищної ради; проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування; порядку складання актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду, на період воєнного стану; розгляд заяв громадян; погодження Статуту громадського формування з охорони публічного порядку при Скороходівській селищній раді, в новій редакції; затвердження порядку поселення та виселення з тимчасового житла ВПО.

Доведення до відома інформації про створення та заповнення розділу «Публічна інформація у формі відкритих даних» на офіційному вебсайті селищної ради, комунальними установами, підприємствами, організаціями та виконавчими органами ради.

За розглядом питань прийнято позитивні рішення, інформація взята до відому.