45 позачергова сесія 16 травня 2023 року

Дата: 17.05.2023 15:20

16 травня 2023 року відбулося засідання 45 позачергової сесії VIII скликання Скороходівської селищної ради.

Сесія пройшла під головуванням селищного голови Валерія Штепки, традиційно була відкрита виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять нещодавно загиблого Героя, який ціною власного життя захищав територіальну цілісність України від російських окупантів, жителя Скороходівської селищної ради,  Артема Киви.

На засіданні були присутні 14 депутатів Скороходівської селищної ради VIII скликання, члени виконкому селищної ради, старости, керівники: виконавчих органів селищної ради, підприємств, організацій, представник ЗМІ.

Розглянули питання щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, засновниками, яких є селищна рада, внесення змін до показників бюджету Скороходівської селищної ради на 2023 рік, передачі міжбюджетних трансфертів до Чутівської територіальної громади, затвердження проектно-кошторисної документації та надання дозволу на виготовлення  проектно-кошторисної документації, внесення змін до посадового складу Виконавчого комітету селищної ради, укладання Договору оренди нежитлового приміщення; земельні питання, які переважно стосувались: оренди землі, надання дозволу та/або затвердження технічної документації громадянам під житловими будинками, тощо.