Скороходівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Плановi відключення електоренергії на 26.06.2023

Дата: 21.06.2023 08:32
Кількість переглядів: 72

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці
 

Диспетчерська назва обладнання Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні Причина перерви в електропостачанні
КТП-134 с.Скибівка 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Скибівка
вул.Затишна (Комсомольська) (б. 3, 4, 9, 11, 22),
вул.Молодіжна (б. 2, 3, 6, 7, 8, 12, 15, 16, 17),
вул.Перемоги (б. 19),
вул.Центральна/Сонячна (Кірова)(б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 36, 41)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
КТП-133 с.Скибівка 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Скибівка
вул.Весняна (Свердлова) (б. 14, 15, 16, 18, 20, 21),
вул.Нова (б. 6),
вул.Перемоги (б. 4, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 20, 25, 26, 34)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
КТП-100 с.Рябківка 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Рябківка
вул.ДАЧНА (АРТЕМА) (б. 3),
вул.Польова (б. 36),
вул.Степова (Чапаєва) (б. 1, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 35А)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
КТП-98 с.Рябківка 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Рябківка
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 9, 10, 10-Б, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 38, 38А),
вул.Швидкого (б. 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ПЛ-0,4кВ ЗТП-206 л-1 смт.Скороходове 26.06.2023 09:00 26.06.2023 17:00 смт.Скороходове
вул.Б.Хмельницького (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22),
вул.Ломоносова (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу
КТП-303 с.Филенкове 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Филенкове
вул.8-го Березня (б. 1),
вул.Спортивна (б. 1)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ПЛ-10 кВ АТП ПС Скороходове 110/10 кВ 26.06.2023 08:00 26.06.2023 18:00 смт.Скороходове
вул.Гоголя (б. 1, 1А, 1А Г, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72),
вул.Дорожна (б. 11),
вул.Заозерна ( Радгоспна ) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42),
вул.Зигіна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35а, 37, 41),
вул.Садова (б. 2, 3, 4, 7, 8, 10),
вул.Степова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34),
вул.Франка (б. 2, 8),
вул.Цвіточна (б. 2, 3, 4, 5, 7, 8),
вул.Шляхова (б. 1, 3, 5, 9)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ПЛ-10 кВ Таверівка ПС Чутове 110/10 кВ 26.06.2023 08:00 26.06.2023 18:00 Майдан
вул.Лугова (б. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13),
вул.Перемоги (б. 1, 5, 6, 11, 13),
вул.Харківська (б. 1, 2, 6, 7, 9, 10, 11, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26),
вул.Чутівська (б. 7)

с.Лозуватка
вул.Спортивна (б. 1, 2, 3, 4, 6),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 14, 16),
вул.Миру (Калініна) (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13),
вул.Набережна (б. 1, 3),
вул.Гагаріна (б. 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 16),
вул.Садова (б. 4, 6, 8, 10)

смт.Скороходове
вул.Миру (б. 16)

с.Таверівка
вул.Зарічна (б. 2, 4),
вул.40 Річчя Перемоги (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14),
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49),
вул.Кооперативна (б. 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39),
вул.Нова (б. 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6),
вул.Хомутенка (б. 1, 2, 3, 4, 6, 10),
вул.Шкільна (Жовтнева) (б. 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8),
вул.Яблунева (Фрунзе) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49)

с.Лозуватка
с. Лозуватка, вул. Гагаріна,
с. Лозуватка, вул. Спортивна,
с. Лозуватка, вул. Шевченка

смт.Чутове
вул.Короленка (б. 4 Б, 10, 14, 16А),
смт. Чутове, вул. Короленка

с.Таверівка
с. Таверівка, вул. Хомутенка,
с. Таверівка, вул. Кооперативна,
вул.Нова (б. 3 А)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
КТП-137 с.Трудолюбівка 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Трудолюбівка
вул.Липова (б. 4, 6, 7, 18, 99)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
КТП-140 с.Березове 26.06.2023 08:00 26.06.2023 17:00 с.Березове
вул.БЕРЕЗОВА (ЧАПАЄВА) (б. 2),
вул.БЕРЕЗОВА (ЩОРСА) (б. 1),
вул.Миру (б. 21)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
370861 ПС Омельник 35/10 кВ 26.06.2023 08:00 26.06.2023 20:00 м.Кременчук
вул.Цілиноградська (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10),
прос.Полтавський (б. 277/2, 277/2 В, 277/4)

с.Гуньки
вул.Козача (б. 1, 3, 7, 9, 10, 11),
вул.Кошова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11),
вул.Лісова (б. 1, 2, 3, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28),
вул.Лугова (б. 3, 7),
пров.Луговий (б. 1, 2, 5, 7),
вул.Центральна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 14, 16),
вул.Заозерна (б. 1, 3, 4, 6 А, 8, 9, 10, 12),
пров.Кам'янський (б. 1, 6),
вул.Козацька (б. 2, 4, 13),
вул.Кам'яна (б. 2, 8)

с.Демидівка
вул.Набережна (б. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21),
вул.Садова (Петровського) (б. 11, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30),
вул.Сонячна (б. 1, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 14),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25А, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108),
вул.Гагаріна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 15, 16, 17),
вул.Мира (б. 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 23, 25)

с.Запсілля
вул.Кленова (Бакінських комісарів) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 35, 37, 41),
пров.Медовий (б. 6, 7),
пров.Миру (б. 1, 3),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12),
тупикПіщаний (б. 1, 3, 4),
вул.Пушкіна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 17),
вул.Світанкова (Пролетарська)(б. 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18),
вул.Степова (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9),
вул.Теплична (б. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 104, 105-А, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 115, 118, 120, 121, 121а, 122, 123, 127, 128, 129, 130, 132),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26),
вул.Шкільна (б. 1, 4, 5, 6, 8, 9),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Грузинська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19),
вул.Котляревського (б. 1, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35)

с.Крамаренки
вул.Шевченка (б. 2, 3, 10, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 28, 28а, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 50, 50а, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 80, 82, 83, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 100, 102, 104, 112, 114, 120, 122 , 124, 126, 130, 132, 134, 134а, 138, 142, 146)

с.Литвиненки
вул.Переможців (б. 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 18, 18 А, 19А, 20, 22, 23, 27, 29а, 30, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 51, 53, 54, 55, 55А, 56, 58, 59, 65, 68, 74, 77),
вул.Польова (б. 3, 7)

с.Омельник
вул.Щорса (б. 1, 3, 5, 7),
вул.Конституціі (б. 1, 3),
вул.50 років Перемоги (б. 3, 4, 5, 7, 10, 14, 35, 36),
пров.8 БЕРЕЗНЯ (б. 2, 3, 4, 4а, 7),
пров.8-го Марта (б. 5),
вул.Берегового (б. 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28),
вул.Вишнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22),
вул.Гагаріна (б. 1, 1-А, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19а, 19Б, 20, 22, 23),
вул.З.Космодем'янської (б. 2, 11, 12),
пров.З.Космодем'янської (б. 3, 4, 5, 7),
вул.Камишанська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28),
пров.Козацький (Комунарів) (б. 1, 1а, 2, 3, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 14),
пров.Конституції (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11),
вул.Космонавтів (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15),
вул.Леонова (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 4а, 5, 6, 9, 9а, 9б, 9-В, 9г, 9д, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 26А, 27, 27а, 28, 29Б, 31, 31а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 60, 61, 62),
вул.Лісна (б. 5, 7, 9),
пров.Лісний (б. 3, 4, 5, 7),
вул.Лісова (б. 1, 3, 4, 6, 8),
пров.Луговий (б. 1, 3),
вул.Миру (б. 1, 1А, 1 Б, 2а, 2 Б, 3, 3а, 4, 5, 5А, 5Б, 7, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 35Б, 36, 37),
вул.Молодіжна (б. 1, 3, 8),
вул.Одарченківська (Радянської Армії) (б. 1, 2, 3, 3а, 6, 7, 7А, 9, 10, 10а, 11, 11А, 12, 12а, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23),
вул.Перемоги (б. 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 30, 34, 37),
вул.Першотравнева (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а),
вул.Поштова (б. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18А, 19, 20),
вул.Пушкіна (б. 3, 8, 9),
пров.Рибацький (б. 1, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8),
вул.Річна (б. 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6А, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15),
пров.Сави Пилипейка (б. 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12),
вул.Садова (б. 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33),
пров.Соняшний (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9),
пров.Сосновий (б. 1, 2, 4, 9),
вул.Степова (б. 4, 5, 6, 8 Б, 11),
пров.Степовий (б. 1, 7, 8),
пров.Тихий (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61 , 62, 63, 65А, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76),
пров.Чапівський (Щорса) (б. 2, 6),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 11, 12, 12А),
вул.Шкільна (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 20а, 21, 24)

с.Петренки
вул.Сковороди (б. 27, 29, 36, 52)

с.Пустовіти
вул.Озерна (б. 1, 1А, 3, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 19, 20, 22, 29, 29 А, 35, 35а, 38а, 39, 41, 42, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 65, 69, 69А, 77, 79, 81, 83, 91, 95, 97, 100, 101, 103, 104),
пров.Садовий (б. 1, 2, 8, 9),
вул.Степова (б. 2, 6)

с.П`Ятихатки
вул.Кошового (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Мічуріна (б. 2, 4, 8, 10, 12),
вул.Поштова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 32, 34, 36, 38),
вул.Центральна (Жовтнева) (б. 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41),
вул.Дуки (б. 1, 1/1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25),
вул.Комарова (б. 3, 10/1),
вул.Тичини (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10)

с.Радочини
вул.Самарська (б. 15)

с.Рокитне
вул.Першотравнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40),
вул.Садова (б. 1, 4, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20),
вул.Сковороди (б. 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42 А, 43, 44, 45, 46, 50, 53, 54а, 55, 56а, 58, 60, 62, 72, 75, 76, 78, 85, 90),
вул.Степова (б. 2, 4, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 48, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79),
вул.Харечка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25),
вул.Чапаева (б. 1, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 18, 18а, 24, 24а, 26, 28),
вул.Шевченка (б. 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34),
пров.Шкільний (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16),
вул.Шкільна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19),
вул.Ворошилова (б. 3, 4, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 20),
вул.Гагаріна (б. 1, 3, 7, 10, 11а, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 125, 127, 128, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152, 154, 155, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 210),
пров.Гагаріна (б. 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12),
вул.Гольця (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Жалкого (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20),
пров.Жалкого (б. 22),
вул.Кизилова (б. 4, 6, 10),
вул.Лесі Українки (б. 3),
вул.Макаренка (б. 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22а, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 52, 58, 60, 62, 62А, 66),
вул.Набережна (б. 1, 3, 7, 9, 15, 17),
вул.не відома (б. 1)

с.Степівка
вул.Степова (б. 7, 10, 12, 15, 18, 20, 27, 28, 32, 33, 52, 53, 54, 56, 65, 67, 69)

м.Кременчук
вул.Цілиноградська (б. 3А, 3Б, 8)

с.Демидівка
вул.Мира (б. 2 А, 5, 11)

с.Запсілля
вул.Шкільна (б. 2)

с.Крамаренки
вул.Шевченка (б. 99, 101)

с.Омельник
вул.Шкільна (б. 9а, 15а),
вул.Леонова (б. 2, 10),
вул.Поштова (б. 3-А),
вул.Шевченка (б. 15),
вул.Щорса (б. 39,40,41ж, 41-Г)

с.П`Ятихатки
вул.Тичини (б. 5)

с.Рокитне
вул.Ворошилова (б. 30),
с. Рокитне Кременчуцького р-ну, вул. Гагаріна,
вул.Гагаріна (б. 122),
вул.Гольця (б. 1, 1А, 15),
вул.Шевченка (б. 2)

с.Степівка
вул.Степова (б. 70)
Виконання робіт, передбачених Інвестиційною програмою ОСР

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь