День Конституції України!

Дата: 28.06.2023 08:00

Щиро вітаю із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Тож нехай запанує довгоочікуваний мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

У цей урочистий день я бажаю кожному жителю Скороходівської селищної громади, щоб повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, щоб Основний закон держави завжди вірно захищав ваші права і був запорукою стабільного і гідного життя у рідній країні.

Нехай у Ваших серцях не згасне віра у прекрасну долю України.

Миру нам усім, добра і щастя!