28 липня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 28.07.2023 17:35

28 липня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету де було розглянуто 15 питань: про роботу адміністративної комісії при виконкомі Скороходівської селищної ради за І півріччя 2023 р.; про затвердження Порядку здійснення заходів щодо дотримання стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Скороходівської селищної ради; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Скороходівської селищної ради від 25 березня 2021 року №46 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення згідно п.2 ч.І ст.255 КУпАП»; про затвердження Протоколу №3 засідання конкурсної комісії на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Скороходівської селищної ради від 29.06.2023 року;про надання дозволу на приватизацію житла; про зміну адреси об’єкта нерухомого майна по вулиці Центральна 20 село Петрівка, Полтавського району, Полтавської області; про утворення комісії з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації, які розміщені на території Скороходівської селищної територіальної громади; про розгляд заяв громадян щодо надання дозволу на виконання земляних робіт та приєднання до систем централізованого питного водопостачання КП ГД «Комунальник»; та інші.