Щодо участі у програмі підтримки (добриво)

Дата: 28.07.2023 14:42

З метою  підтримки та розвитку агробізнесу Вашої громади повідомляємо щодо можливості подачі заявки та отримання безкоштовного добрива NPK від USAID АГРО.

В межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture ResilienceInitiative) – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) для посилення продовольчої безпеки, Програма USAID АГРО спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть аграріям добрива. Завдяки підтримці уряду США, українські фермери, які мають в обробітку від 5 до 500 га та вирощують зернові і олійні культури, можуть безкоштовно отримати по одній тонні добрива для основного та припосівного внесення (НітроамофоскаNPK 16:16:16/15:15:15).

Для участі у програмі зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в Державному Аграрному Реєстрі (ДАР) https://www.dar.gov.ua/

Детальна інформація про програму на інформаційній сторінці за посиланням:https://bit.ly/452o9uX

Просимо поширити дану інформацію серед виробників сільгосппродукції Вашої громади шляхом розсилки на електронні адреси підприємств, розміщення на офіційному сайті громади, Viber, Telegram, - групах тощо.

З повагою,

Директор Агенції регіонального розвитку

Полтавської області «Офіс євроінтеграції»

Віта КЛИМЕНКО