03 серпня 2023 року о 15:00 год. в Скороходівському будинку культури відбулася 47 сесія Скороходівської селищної ради.
В актовому залі селищної ради відбулася сорок сьома сесія Скороходівської селищної ради під головуванням селищного голови Валерія ШТЕПКИ.
На порядок денний сесійного засідання селищний голова запропонував депутатам винести 64 питання, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.
Питання стосувались: бюджету, розгляду листів щодо надання фінансової підтримки, внесення змін до раніше прийнятих рішень, затверджені Програма підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 рік та положень, комунальної власності, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, питань що стосуються закладів освіти та культури та ряд інших.
В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.