ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (фарби)

Дата: 17.08.2023 09:26

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

2. Місцезнаходження замовника: вул. Софіївська, 15, смт. Скороходове, Полтавський район, Полтавська область, 38813

3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 42603188

4. Категорія замовника: юридична особа, що забезпечує потреби держави або територіальної громади.

5. Категорія предмета закупівлі: Товар.

6. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Фарби (емаль алкідна, глянець жовто-коричневий х 2,8кг - банка металева; емаль алкідна, глянець червоно-коричневий х 2,8кг - банка металева) за кодом ДК 021:2015:44810000-1 – Фарби.

7. Кількість товару: емаль алкідна, глянець жовто-коричневий х 2,8кг - банка металева – 72шт; червоно-коричневий х 2,8кг - банка металева- 115 шт.

8. Дата оголошення: серпень 2023 року.

9. Процедура закупівлі: запит ціни пропозиції.

10. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

10.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-16-005472-b

10.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-16-005472- b

11. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: товар призначається для фарбування попередньо заґрунтованих металевих, дерев'яних та мінеральних поверхонь (віконних рам, підвіконь, дверей, металевих та дерев'яних огороджень), що експлуатуються всередині і зовні приміщень. Зовнішній вигляд – глянцевий. Колір повинен відповідати затвердженому контрольному зразку. Витрати фарби на один шар мають становити 80-120 г/м2 в залежності від типу поверхні та методу нанесення. Гарантійний термін зберігання не менше 18 місяців від дати виготовлення, та не менше 80 % на момент поставки від загального строку зберігання відповідного товару. Фасування – банка металева х 2,8 кг.

12. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: продукція повинна відповідати вимогам Технічного регламенту обмеження використання свинцю у лакофарбових матеріалах і сировинних компонентах затвердженою Постановою КМУ від 28 квітня 2021 р. № 432, Технічному регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ № 1394 від 02.10.2018 р.

13. Строк поставки товару: до 28.08.2023 року

14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 68650,00 грн. (шістдесят вісім тисяч шістсот п’ятдесят гривень нуль копійок) (з ПДВ)

15. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом на 2023 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на фарбу, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель.

16. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розрахунок очікуваної вартості товару щодо постачання Фарби у сумі 68650,00 грн. (шістдесят вісім тисяч шістсот п’ятдесят гривень нуль копійок) (з ПДВ) сформований на підставі наявної потреби у закупівлі товару для забезпечення та безперебійної діяльності закладів освіти Скороходівської селищної ради.