День Державного прапора День незалежності України
Шановні мешканці Скороходівської громади!
Вітаю Вас із величними національними святами - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Наш прапор - це символ Свободи і Незалежності України, кольори якого сьогодні стали уособленням незламності та любові до своєї землі, що на знак пошани та підтримки майорить поряд з державними прапорами багатьох цивілізованих країн світу.
День Незалежності - це знакове свято, яке українці вважають днем утворення Української держави у сучасному вигляді. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність.
Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі.
Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.
Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.
Головний скарб нашої громади - це Ви, його жителі. Наша мета - сильна, заможна і процвітаюча Україна! Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об'єднання усіх громадян України у спільному прагненні - зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.
Тож бажаю кожному із Вас міцного здоров’я, родинного щастя, добра, віри, злагоди, благополуччя і сімейного затишку та миру в нашій рідній Україні.
З повагою
Селищний голова Валерій ШТЕПКА