Вітання з Днем народження Совіна Сергія Сергійовича заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Виконавчого комітету Скороходівської селищної ради

Дата: 09.09.2023 08:00

Прийміть щирі вітання з Днем народження! У цей святковий день бажаю, щоб Ваше життя було переповнене приємними моментами, добрими людьми і мирними днями.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги в ім’я творення добробуту освітянської галузі та успіхів учнівської молоді рідної громади! Нехай кожен день буде наповнений розумінням близьких та колег, а будні будуть цікавими, ріноманітними, не лягаючи важким тягарем на плечі.

Зичимо Вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою, щастя і добра!