ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ))

Дата: 28.11.2023 11:26

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

2. Місцезнаходження замовника: вул. Софіївська, 15, смт. Скороходове, Полтавський район, Полтавська область, 38813

3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 42603188

4. Категорія замовника: юридична особа, що забезпечує потреби держави або територіальної громади.

5. Категорія предмета закупівлі: Товар.

6. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Подарунки новорічні в картонній упаковці. ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби

7. Кількість товару: 1041 шт.

8. Дата оголошення: листопад 2023 року.

9. Процедура закупівлі: запит (ціни) пропозиції.

10. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

10.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-27-001982-c

10.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-27-010683-a

11. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Подарунки новорічні в картонній упаковці. Вага новорічного подарунка нетто має становити не менше 600 грам. Зовнішній вигляд продукції повинен бути властивий конкретній назві цукерок. Смак і запах цукерок – характерній конкретній назві, без стороннього присмаку та запаху. Цукерки, глазуровані шоколадною глазур’ю, не повинні мати на лицьовій поверхні «посивіння» або пошкодженої глазурі. Кожна цукерка повинна бути загорнута в індивідуальну обгортку. Термін придатності товару на момент поставки Замовнику не менше 80% від повного терміну придатності. Новорічні подарунки при поставці мають супроводжуватися документальним підтвердженням відповідності товару, а саме – копії сертифікатів якості та відповідності, посвідчення про якість або інше.

12. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства

13. Строк поставки товару: до 11. 12. 2023 року

14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 286 275 грн з ПДВ (двісті вісімдесят шість тисяч двісті сімдесят п'ять гривень  00 копійок з ПДВ). КЕКВ:2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар. Джерело фінансування – місцевий бюджет.

15. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом на 2023 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на Подарунки новорічні в картонній упаковці, вагою не менше 600 грам, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель.

16. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розрахунок очікуваної вартості товару щодо постачання Подарунків новорічних в картонній упаковці (з ПДВ сформований на підставі наявної потреби у закупівлі товару та згідно розміру бюджетного призначення, згідно плану асигнувань по загальному фонду місцевого бюджету на 2023 рік та становить 286 275 грн з ПДВ (двісті вісімдесят шість тисяч двісті сімдесят п'ять гривень  00 копійок з ПДВ).