Сьогодні 5 грудня, весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.

Дата: 05.12.2023 15:02

Фото без описуСьогодні, 5 грудня, весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.

Це свято звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Сьогодні, волонтерська діяльність – це уособлення безкорисливості та відповідальності суспільства за долю народу та всієї країни.

З початком війни з російськими окупантами проти України волонтери стали армією дієвого добра, яка оперативно реагує на потреби військових та всебічно допомагає їм у боротьбі за майбутнє України. Вони невтомні, завжди простягають «руку допомоги» потребуючим та наповнюють надією зневірені серця. Їх чекають, їм дякують, їх поважають та мають за приклад. Волонтери стали янголами-охоронцями для захисників України. Завдяки злагодженій та копіткій праці волонтерів світ стає кращим, а перемога ближчою.

Щиро вдячний кожному, хто допомагає, усім, вам дорогі волонтери Скороходівської селищної громади! Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно! Щастя вашим оселям, міцного здоров’я та добробуту – під мирним небом нашої чудової країни.

Разом до перемоги!

Все буде Україна!