52 сесія Скороходівської селищної ради

Дата: 23.12.2023 14:43

20 грудня 2023 року о 15:00 год в приміщенні Будинку Культури (актовий зал – ХАБ 2 поверх) відбулася 52 сесія Скороходівської селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Штепки.

На порядок денний сесійного засідання селищний голова запропонував депутатам винести 33 питань, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження  селищної ради.

Питання стосувались затвердження цільових програм і стратегій розвитку, соціально-економічного, розвитку освіти, фізичної культури та спорту, розвитку культури та духовності, оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку молодіжної політики, розвитку обдарованих дітей та молоді, національно-патріотичного виховання, затвердження Програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Скороходівської селищної територіальної громади, затвердження Заходів до Програми соціального захисту населення «Турбота», затвердження Програми фінансової підтримки, безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання одноразової допомоги, про бюджет Скороходівської селищної територіальної громади на 2024 рік, про внесення змін до показників бюджету, про затвердження граничних сум витрат на придбання, про розгляд земельних питань, та інше.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.