Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі "Вершкове масло"

Дата: 08.02.2024 16:33

(Оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 " Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України " Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

2. Місцезнаходження замовника: вул. Софіївська, 15, смт. Скороходове, Полтавський район, Полтавська область, 38813

3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 42603188

4. Категорія замовника: юридична особа, що забезпечує потреби держави або територіальної громади.

5. Категорія предмета закупівлі: Товар.

6. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Масло вершкове фасоване, з вмістом молочного жиру не менше 72 %, ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло

7. Кількість товару: 350 кг.

8. Дата оголошення: 08 лютого  2024 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16.02.2024 року 00.00 год.

9. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями

10. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

10.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-08-004205-a

10.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-08-010871-a

11. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Масло вершкове фасоване, з вмістом молочного жиру не менше 72 %: фасоване в пачки по 200 г, виготовлене з коров’ячого молока, натуральних вершків, жирність не менше 72%, без ГМО, без додавання рослинних домішок та рослинних жирів.

Колір - від блідо-жовтого до майже білого. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків. Дефекти недопустимі.

12. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання – з періоду укладання  договору  по 31.12. 2024 р.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України, ТУ та/ або ДСТУ (Наказ МОН України та МОЗ України від 15.08.2006 року №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», затверджені Наказом МОЗ України від 01.08.2013 року № 678, Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 року №771/97-ВР (зі змінами)).

Товар повинен надходити згідно поданих заявок  і відповідати вимогам державних стандартів, а також іншій нормативно-технічній документації. Кожна партія товару має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку).

13. Строк поставки товару: до 31.12.2024 року

14. Очікувана вартість предмета закупівлі:140 000,00 грн (сто сорок тисяч гривень 00 копійок).

15. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом по закладах освіти залишків продуктів харчування,  використанням масла вершкового фасованого, з вмістом молочного жиру не менше 72 % по нормам харчування, кількістю дітей пільгових категорій  та згідно з діючими ринковими цінами.

Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом на 2024 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на масло вершкове фасоване, з вмістом молочного жиру не менше 72 %, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель.

16. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розрахунок очікуваної вартості товару щодо постачання товару: на Масло вершкове фасоване, з вмістом молочного жиру не менше 72 %; ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки у сумі 140 000,00 грн (сто сорок тисяч гривень 00 копійок) сформований на підставі наявної потреби у закупівлі товару для забезпечення та безперебійної діяльності закладів освіти Скороходівської селищної ради Полтавської області.