Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі "Молоко та вершки"

Дата: 08.02.2024 16:35

(Оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 " Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України " Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

2. Місцезнаходження замовника: вул. Софіївська, 15, смт. Скороходове, Полтавський район, Полтавська область, 38813

3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 42603188

4. Категорія замовника: юридична особа, що забезпечує потреби держави або територіальної громади.

5. Категорія предмета закупівлі: Товар.

6. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Молоко коров'яче питне пастеризоване (з кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів) не менше 2,5% жирності, ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

7. Кількість товару: 5500 кг.

8. Дата оголошення: 08 лютого 2024 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16.02.2024 року 00.00 год.

9. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями

10. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

10.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-08-005844-b

10.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-08-011896-a

11. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Молоко коров'яче питне пастеризоване (з кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів) не менше 2,5% жирності: виготовлене тільки з коров’ячого молока, призначене для безпосереднього вживання в їжу. Жирність – не менше 2,5 %, пастеризоване. Зовнішній вигляд та консистенція - однорідна рідина без осаду, пластівців білка та грудочок жиру Смак і запах - чисті, без сторонніх, не притаманних свіжому молоку присмаків та запахів. Колір - білий, рівномірний за всією масою; Кількість цукрів - не більше 10 грамів на 100 грамів.

12. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання – з періоду укладання  договору  по 31.12. 2024 р.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України, ТУ та/ або ДСТУ (Наказ МОН України та МОЗ України від 15.08.2006 року №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», затверджені Наказом МОЗ України від 01.08.2013 року № 678, Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 року №771/97-ВР (зі змінами)).

Товар повинен надходити згідно поданих заявок  і відповідати вимогам державних стандартів, а також іншій нормативно-технічній документації. Кожна партія товару має супроводжуватися документами (накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку).

13. Строк поставки товару: до 31.12.2024 року

14. Очікувана вартість предмета закупівлі:
220 000,00 грн (двісті двадцять тисяч гривень 00 копійок).

15. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом по закладах освіти залишків продуктів харчування,  використанням молока коров'ячого питного пастеризованого (з кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів) не менше 2,5% жирності по нормам харчування, кількістю дітей пільгових категорій  та згідно з діючими ринковими цінами.

Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом на 2024 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на молоко коров'яче питне пастеризоване (з кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів) не менше 2,5% жирності, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель.

16. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розрахунок очікуваної вартості товару щодо постачання товару: на молоко коров'яче питне пастеризоване (з кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів) не менше 2,5% жирності; ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки у сумі 220 000,00 грн (двісті двадцять тисяч гривень 00 копійок) сформований на підставі наявної потреби у закупівлі товару для забезпечення та безперебійної діяльності закладів освіти Скороходівської селищної ради Полтавської області.