Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Скороходівської селищної ради

Дата: 07.03.2024 15:30

до розпорядження селищного голови

від 07 березня 2024 року   № 52

про проведення конкурсу на заміщення

вакантних посад у виконавчих органах

Скороходівської селищної ради

Відповідно до ст.3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”(із змінами), Наказу Головного управління державної служби України від 08 липня 2011 року  № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 липня 2011 р. за № 930/19668 (зі змінами), розпорядження селищного голови Скороходівської селищної ради від  07 березня 2024 року № 52 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування»,  Скороходівська селищна  рада , ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантних посад:

-   головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до головного спеціаліста: вища освіта не нижче ступеня бакалавр, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки.

-   провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до провідного спеціаліста: вища освіта не нижче ступеня бакалавр, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК та оргтехніки.

Участь у конкурсі на заміщення вакантних посад можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого комітету селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, переліку питань для перевірки законодавства з урахуванням специфіки функціонувальних повноважень, тощо надається головою конкурсної комісії Скороходівської селищної ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 38813, Полтавська область, Полтавський район, смт Скороходове, вул. Софіївська, 15

Телефон для довідок: 050 305 54 87.

Електронна адреса: skoroxodove_adm@ukr.net

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.Фото без опису