Навчання "Громадський бюджет Скороходівської ТГ-2024"

Дата: 03.06.2024 12:06

Фото без опису31 травня у «ГромадаХаб» разом із заступником селищного голови – Юрієм Петренком провели важливе навчання для всіх бажаючих подати проєкт на конкурс "Громадський бюджет Скороходівської селищної територіальної громади 2024". Захід зібрав 10 активних та ініціативних мешканців, які прагнуть покращити життя своєї громади за допомогою власних ідей.

Під час навчання докладно розповіли про сутність громадського бюджету, його значення та важливість для розвитку громади. Учасники дізналися, про один з найдієвіших інструментів демократії та як за його допомогою можна долучитись до розподілу частини місцевого бюджету через подання та реалізацію власних проєктів.

Також детально обговорили параметри громадського бюджету на 2024 рік, зокрема розмір фінансування та ключові етапи реалізації проєктів. Було наголошено на можливих сферах реалізації проєктів, таких як культура та освіта, благоустрій, безпека та громадський порядок, комунальне господарство, спорт та туризм, навколишнє середовище, соціальний захист.

Окрему увагу приділили заповнення аплікаційної форми проєкту. Показали на практиці, як правильно оформити свої ідеї, щоб вони відповідали вимогам конкурсу та мали більше шансів на перемогу. Учасники ділилися власним досвідом написання проєктів та порадами щодо представлення проєктів, щоб вони були зрозумілими та переконливими для жителів громади.

Захід пройшов у дружній та конструктивній атмосфері, учасники активно задавали питання та обговорювали власні ідеї. Це навчання стало важливим кроком на шляху до успішної реалізації проєктів, які зроблять Скороходівську громаду ще кращою.

Запрошуємо всіх мешканців брати активну участь у конкурсі "Громадський бюджет Скороходівської селищної ТГ 2024" та втілювати свої ідеї в життя для спільного блага нашої громади!

Заповнюйте анкету та подавайте проєкти за посиланням https://budget.e-dem.ua/5325455300

Нагадую, що отримати допомогу та консультацію щодо подання проєкту можна в будь-якому пункті супроводу з 08:00 – 17:00:

1. у Скороходівській селищній раді за адресою: смт Скороходове вул. Софіївська,15;

2. у Петрівському старостинському округу за адресою: с. Петрівка вул. Центральна, 20;

3. у Новокочубеївському старостинському округу за адресою: с. Нова Кочубеївка вул. Шкільна, 41;

4. у Филенківському старостинському округу за адресою: с. Филенкове вул. Шкільна, 1;

5. у Іскрівському старостинському округу за адресою: с. Іскрівка вул. Незалежності, 1.

Або за телефоном +380667409507

Чекаємо на ваші проєкти з 01 червня до 15 червня 2024 року!

Долучайтесь до громадського бюджету та разом зробимо нашу громаду кращою!

Бажаємо успіху!

МРІЙ-ДІЙ-ЗМІНЮЙ!!!