Онлайн-гру «Щось пішло не так» щодо безпечної міграції та протидії торгівлі людьми.

Дата: 10.07.2024 11:40

Фото без описуДепартамент соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації направляє розроблену Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні нову онлайн-гру «Щось пішло не так».

Дана гра розроблена задля підвищення рівня обізнаності населення щодо безпечної міграції та протидії торгівлі людьми.

Просимо розмістити онлайн-гру «Щось пішло не так» на офіційних інформаційних ресурсах районних військових адміністрацій та територіальних громад, з метою забезпечення максимального охоплення та доступності для всіх громадян.

Гра доступна за посиланням: https://game.stoptrafficking.org/ .