Плановi відключення електоренергії на 30.04.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:53 25.04.2024

Плановi відключення електоренергії на 29.04.2024

10:05 24.04.2024

19 квітня 2024 року на базі Скороходівської селищної громади відбувся захід з обміну досвідом з головами територіальних громад Полтавської області, організований ULEAD з Європою

Темою зустрічі стало «Використання цифрових технологій в освітньому процесі» і захід зібрав учасників з різних куточків області.

16:23 23.04.2024

З метою реалізації Оперативного плану заходів по боротьбі з торгівлею людьми EMPACT на 2024 рік Державна служба України з питань праці та її територіальні органи спільно з представниками Національної поліції України у період з 20 по 27 квітня 2024 року проводять спільні профілактичні заходи з питань протидії торгівлі людьми.

15:57 23.04.2024

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума одноразової грошової допомоги, яка виплачується при звільненні військовослужбовцям строкової служби за рахунок фонду грошового забезпечення?

Згідно із п.п. 165.1.10 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від              02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума грошового або майнового утримання чи забезпечення військовослужбовців строкової служби (у тому числі осіб, що проходять альтернативну службу), передбачена законом, яка виплачується з бюджету чи бюджетною установою.           Відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України від 20 грудня 1991 року № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» із змінами та доповненнями, до складу грошового забезпечення входять посадовий оклад, оклад за військовим званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія), а також одноразові додаткові види грошового забезпечення.           При цьому до грошового забезпечення відносяться суми одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби.

15:55 23.04.2024

Плановi відключення електоренергії на 24.04.2024