Дата: від до Скинути

КП ГД "Комунальник" №06/04/21 «КП ГД Комунальник повідомляє про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів)»

08:08 07.04.2021

КП ГД "Комунальник" №30/03/21/1 «Зміна тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів)» - перейти до новини

13:52 31.03.2021

Із медичними працівниками КП “Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги” Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області проведено навчальний тренінг

18 березня 2021 року головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) Елла Щербакова та страховий експерт з охорони праці Полтавського відділення управління Анатолій Грубич взяли участь у навчальному тренінгу для лікарів та медичного персоналу КП “Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги” Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області (далі – КП “ПРКЦ ПМД”).

10:41 29.03.2021

Шановні громадяни Скорходівськї громади

Прохання до громадян, які мають земельні частки (паї) в самостійному обробітку звертатися в податкову смт. Чутове до 01 травня 2021 року для заповнення податкової декларації.

09:21 24.03.2021