Дата: від до Скинути

Проведення Всеукраїнського конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнського конкурсу есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення»

інформування населення щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнського конкурсу есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення»

08:33 15.10.2020

Пілотний проект „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”

Міністерством соціальної політики України з 1 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проекту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020—2021 роках”, порядок та умови реалізації якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 „Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

10:33 15.09.2020

12 серпня відбулося відкриття новозбудованого корпусу Скороходівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. З цієї нагоди до Скороходового у супроводі керівників району Володимира Филенка і Тетяни Данільченко завітав голова ОДА Олег Синєгубов, який у присутності широкого загалу урочисто вручив заступнику голови Скороходівської громади Євгенію Литвинову декларацію про готовність та експлуатацію об’єкта.

09:02 13.08.2020