Дата: від до Скинути

Вітання з Днем народження депутата виконавчого комітету Скороходівської селищної ради Беличко Олену Станіславівну

У цей день прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах; хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість; нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

08:00 23.07.2023

Плановi відключення електоренергії на 26.07.2023

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:27 21.07.2023

Скасування планових відключень електоренергії

Проведення запланованих робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», через які можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, перенесено на інший термін, про що буде повідомлено додатково. Дата скасованих робіт вказана у таблиці.

08:27 21.07.2023

Перейменування вулиць Скороходівської громади

На виконання рішення виконавчого комітету Скороходівської селищної ради від 27.10.2022 року №177 «Про затвердження Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об'єктів розташованих на території Скороходівської ТГ та складу комісії" відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства транспорту та благоустрою розпочинає процес голосування.

08:26 21.07.2023

Шановні голови територіальних громад!

Полтавський державний аграрний університет оголошує набір на навчання для здобуття вищої освіти ступеня бакалавра (на основі диплома фахового молодшого бакалавра) та ступеня магістра (на основі диплома магістра або спеціаліста) за ваучером.

14:44 20.07.2023

Полтавський військовий ліцей розпочинає свою роботу

Цього року Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради вперше проводить набір на навчання юнаків та дівчат. На навчання приймають учні, які закінчили 9 класів.

14:31 20.07.2023

Скасування планових відключень електоренергії