Дата: від до Скинути

Фіскалізація розрахунків платниками єдиного податку – пряма  вимога чинного законодавства

Фіскалізація розрахунків платниками єдиного податку – пряма вимога чинного законодавства

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, що, починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО). З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.

11:03 25.12.2023

Плановi відключення електоренергії на 29.12.2023

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:24 25.12.2023

52 сесія Скороходівської селищної ради

20 грудня 2023 року о 15:00 год в приміщенні Будинку Культури (актовий зал – ХАБ 2 поверх) відбулася 52 сесія Скороходівської селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Штепки.

14:43 23.12.2023